mei 26, 2022

arubanieuws

WE zijn de toonaangevende aanbieder van kwalitatief Nederlands nieuws in het Engels voor een internationaal publiek.

2021/22 Dames Onder-17 EURO ronde 2: Nederland, Finland, Frankrijk, Duitsland, Denemarken, Noorwegen in finale, nog één groep over

De tweede ronde van het nieuwe UEFA Nations League-achtige UEFA European Women’s Under-17 Championship is bezig, waarbij wordt beslist welke zeven teams het gastland Bosnië en Herzegovina vervoegen in de finale van 3 tot 15 mei, evenals de promotie en degradatie tussen Leagues A en B vormgeeft. .

De loting van de finale vond dinsdag plaats in Sarajevo, met nog één plaats te vullen als Groep A2 donderdag begint.

Finale loting

groep A: Bosnië en Herzegovina (gastheren), Duitsland (houders), Denemarken, Nederland

Groep B: Frankrijk, Groep A2 winnaars *, Noorwegen, Finland

* Ronde 2 Groep A2 gespeeld van 7 t/m 13 april.

League A omvat 28 teams, waaronder de zeven die tijdens ronde 1 in de herfst uit League B zijn gepromoveerd. Ze strijden in zeven groepen; Van deze mini-toernooien met één locatie zullen de winnaars zich kwalificeren voor de finale.

De teams in League B (inclusief zeven teams die in ronde 1 uit League A degradeerden) streden in zes groepen om promotie naar League A. Bosnië en Herzegovina nam deel, hoewel hun finaleplaats als gastheer verzekerd was.

Promoties en degradaties tussen Leagues A en B voor ronde 1 van de editie 2022/23 worden bevestigd voorafgaand aan de loting op 31 mei.

Alle wedstrijden

League A

  • Groepswinnaars vergezellen gastland Bosnië en Herzegovina in het eindtoernooi van 3 tot 15 mei.
  • Duitsland won de laatste editie van het toernooi in 2018/19, en zeven van de 12 voltooide seizoenen: ze hadden een overwinning nodig van hun groepsbeslisser tegen Oostenrijk, ze vielen 2-0 naar beneden nadat een speler was weggestuurd, maar draaiden de wedstrijd om naar de 3 -2 met drie goals in vijf minuten tijd.
  • Spanje is viervoudig kampioen en Polen (die zich deze keer niet hebben gekwalificeerd) de enige andere winnaars, in 2012/13.
  • Hongarije, Slowakije en Oekraïne streven ernaar om samen met gastland Bosnië en Herzegovina de finales te maken.


Finand klopte ongeslagen IJsland op doelsaldoSportbestand via Getty Images

Groep A1 (compleet)
Gekwalificeerd voor finale: Finland
Ook in groep: IJsland, Ierland *, Slowakije

Groep A2 (7-13 april): Spanje, Tsjechië, Hongarije *, Oekraïne

Groep A3 (compleet)
Gekwalificeerd voor finale: Noorwegen *
Ook in groep: Servië, Zweden, Roemenië

Groep A4 (compleet):
Gekwalificeerd voor finale: Denemarken *
Ook in groep: Griekenland
Niet gespeeld: Rusland, Wit-Rusland

Rusland tot nader order opgeschort

Houders Duitsland kwalificeerde zich voor Oostenrijk


Houders Duitsland kwalificeerde zich voor OostenrijkGetty Images

Groep A5 (compleet)
Gekwalificeerd voor finale: Duitsland
Ook in groep: Oostenrijk, Slovenië, Kosovo *

Groep A6 (compleet)
Gekwalificeerd voor finale: Frankrijk
Ook in groep: Engeland, Polen *, Kroatië

Groep A7 (compleet)
Gekwalificeerd voor finale: Nederland
Ook in groep: Portugal *, Italië, Montenegro

* Gastheren

Liga B

Groep B1 (compleet)
Groepswinnaars: Noord-Ierland
Tweede plaats: Israël *
Ook in groep: Luxemburg, Faeröer

Israël in actie tegen Faeröer


Israël in actie tegen FaeröerIsraëlische voetbalbond

Groep B2 (compleet)
Groepswinnaars: Turkije
Tweede plaats: Letland
Ook in groep: Armenië *
Niet gespeeld: Wales

Groep B3 (compleet)
Groepswinnaars: Schotland
Tweede plaats: Albanië *
Ook in groep: Noord-Macedonië, Azerbeidzjan

Groep B4 (compleet)
Groepswinnaars: Estland
Tweede plaats: Bulgarije *
Ook in groep: Georgië

Groep B5 (compleet)
Groepswinnaars: Zwitserland
Tweede plaats: Litouwen *
Ook in groep: Kazachstan

België stond bovenaan in hun League B-groep


België stond bovenaan in hun League B-groepVoetbalbond van Bosnië en Herzegovina

Groep B6 (compleet)
Groepswinnaars: België
Runners-up: Bosnië en Herzegovina * (gastheren finale)
Ook in groep: Moldavië

* Gastheren

Hoe ronde 1 de competities heeft bepaald

League A

Groepswinnaars ronde 1: Republiek Ierland (Groep A1), Nederland (A2), Zweden (A3), Duitsland (A4, houders), Polen (A5), Denemarken (A6), Spanje (A7)

Tweede ronde groep 1: Noorwegen (A1), Tsjechië (A2), Frankrijk (A3), Portugal (A4), Rusland (A5), Oostenrijk (A6), IJsland (A7)

Ronde 1 groep derde plaats: Hongarije (A1), Slovenië (A2), Italië (A3), Finland (A4), Engeland (A5), Griekenland (A6), Servië (A7)

Gepromoveerd uit League B: Wit-Rusland (best runners-up), Kroatië, Kosovo, Montenegro, Roemenië, Slowakije, Oekraïne

Bosnië en Herzegovina nam deel aan beide rondes, ondanks dat hun finaleplaats als gastheer werd beschouwd


Bosnië en Herzegovina nam deel aan beide rondes, ondanks dat hun finaleplaats als gastheer werd beschouwdFedja Krvavac

Liga B

Degradeerde uit League A: België, Bosnië en Herzegovina (gastheren finale), Bulgarije, Noord-Ierland, Schotland, Zwitserland, Wales

Tweede ronde groep 1: Litouwen (B2), Estland (B3), Israël (B4), Turkije (B5), Azerbeidzjan (B6)

Ronde 1 groep derde plaats: Luxemburg (B1), Kazachstan (B2), Noord-Macedonië (B3), Faeröer (B4), Letland (B5), Albanië (B6)

Ronde 1 groep vierde plaats: Georgië (B1), Armenië (B2), Moldavië (B3)

READ  Nederlandse bondscoach Van Gaal vindt WK Qatar 'belachelijk'